Zdobycie umiejętności wypowiadania się w języku obcym na wysokim poziomie jest możliwe przede wszystkim wtedy, kiedy korzysta się z procesjonalnych źródeł wiedzy. Miejsce, które jest gwarancją szybkiej i skutecznej nauki to szkoły języków obcych, które dostarczają różne, a przede wszystkim skuteczne metody.

Tylko po angielsku

To jeden z najlepszych sposobów na to, aby szybko nauczyć się mówić w języku angielskim. Zajęcia prowadzone są przez polskich lektorów, którzy mówią wyłącznie w języku obcym (język polski używany jest w wyjątkowych sytuacjach). Na takich zajęciach prowadzący oddaje przede wszystkim głos kursantom, którzy tworzą konwersacje między sobą. Pozwala to na wzajemne edukowanie się, wychwycenia błędów, a także stworzenie miejsca kameralnego, które sprzyja nauce. Oprócz rozmów na zajęciach stosowane są różnego rodzaju ćwiczenia, których celem jest nie tylko urozmaicenie nauki, ale również przyswajanie wiedzy poprzez wykorzystanie różnych atrybutów.

Najlepsza metoda

Oczywiste jest, że nikt lepiej nie nauczy angielskiego jak osoba, której język angielski jest językiem ojczystym. Angielski z native speakerem Warszawa z lincoln.edu.pl to doskonałe rozwiązanie dla osób żądnych wiedzy – taki nauczyciel będzie umiał nauczyć nie tylko gramatyki i pomóc przyswoić słówka, ale również pomoże wykształcić odpowiedni akcent i w 100% poprawną wymowę. To niezwykle ważne, ponieważ posiadanie takich umiejętności pozwala na skuteczne porozumiewanie się w tym języku, a także na lepsze wyniki na certyfikacie CAE.

Native speaker pomoże również w nauce nie tylko języka akademickiego, ale również w przyswojeniu pojęć i potocznych zwrotów.

Wgląd do historii

Wiele szkół język obcego w Warszawie wraz z grupami, które przygotowują się do egzaminu i pragną otrzymać certyfikat CAE dokonują dodatkowo analizy poprzednich testów. Pozwala to uczestnikom kursu zapoznać się i oswoić z formą, jaką ma test, a także przećwiczyć różne możliwości, które mogą pojawić się  podczas egzaminu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here