Podczas pierwszych odwiedzin nowonarodzonego dziecka, tradycją jest przynoszenie dla niego prezentów lub drobnych upominków. Zazwyczaj stawiamy na zabawki, ubranka lub książeczki dla dzieci. Warto jednak pomyśleć też o karuzeli nad dziecięce łóżeczko, która należy do listy niezbędnych zabawek dla niemowląt i przyda się już od pierwszych dni życia. W tym ważnym okresie, maluszki spędzają w łóżeczku bardzo dużo czasu – śpiąc lub leżakując. Sen jest u niemowląt niezwykle ważny, wspomaga optymalny wzrost i rozwój, ale także zapewnia czas na wytchnienie zmęczonym rodzicom. Usypianie niestety często jest niełatwe i właśnie w takim przypadku z odsieczą przychodzi nam karuzela – przykuwająca uwagę, powolnie obracająca się i często także grająca zabawka, która ułatwia zasypianie.

Zalety karuzeli nad łóżeczko

Karuzela nad łóżeczko dziecięce najczęściej kojarzy nam się z nakręcaną pozytywką, która koi łagodnym dźwiękiem oraz przykuwa uwagę kolorowymi elementami o różnych kształtach lub maskotkami, obracającymi się wolno nad twarzą dziecka. Pochłania to całą uwagę maluszków, a kiedy nadchodzi czas na sen – ułatwia im zasypianie, wygrywając spokojne, urocze melodie. Obok karuzeli nakręcanych, pojawiły się także karuzele elektroniczne, zasilane bateriami i włączane za pomocą przycisku lub takie, które pozwalają nam na sterowanie pilotem.

Jaką karuzelę nad łóżeczko wybrać?

Dzisiejszy rynek zasypuje nas masą różnych produktów, także zabawek. Szukając więc właściwej karuzeli do łóżeczka dziecięcego, możemy wybierać spośród wielu różnych modeli, sugerując się marką, rodzajem zasilania, funkcjami czy wyglądem. Możemy wybrać karuzelę, która wygrywa melodie, szumi lub uspokaja dźwiękiem śpiewu ptaków, a nawet taką z wbudowanym projektorem. Bogatą ofertę karuzeli Canpol Babies i innych znanych producentów znajdziemy na stronie https://sklepmati.pl/99-karuzele-nad-lozeczko. Jeśli nie wiemy jaką, karuzelę wybrać, możemy skontaktować się ze sklepem, a wykwalifikowany doradca pomoże nam przy wyborze odpowiedniego produktu.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here