Wapro ERP – profesjonalne oprogramowanie biznesowe w przystępnych cenach

0
1744

Korzystanie z właściwego oprogramowania dla firmy wcale nie musi wiązać się z wysokimi kosztami. Doskonałym przykładem jest Wapro ERP!

Nowoczesne oprogramowanie dla biznesu pozwala na jeszcze skuteczniejszą realizację szeregu codziennych czynności. Wystawianie faktur, księgowanie, magazynowanie czy prowadzenie sprzedaży w internecie staje się jeszcze łatwiejsze dzięki specjalnym programom. Takie funkcje w przystępnych cenach oferuje także Wapro ERP – jeden z najpopularniejszych systemów informatycznych dla biznesu w Polsce.

Czym dokładnie jest Wapro ERP? Jakie funkcje może zaproponować swoim użytkownikom? Z jakimi kosztami jego wdrożenia trzeba się liczyć? Sprawdź teraz, gdy jesteś na etapie wyboru odpowiedniego oprogramowania dla swojego biznesu!

Wapro ERP – system dedykowany dla małych i średnich firm

System informatyczny Wapro ERP został stworzony przez Asseco – czołowego dostawcę oprogramowania biznesowego w Polsce. Wapro został stworzony jako system dedykowany dla sektora MŚP, czyli małych i średnich przedsiębiorstw, które coraz częściej decydują się na wdrażanie systemów ERP.

ERP (ang. Enterprise Resource Planning) to rodzaj systemu informatycznego – oprogramowania dla firm, którego głównym zadaniem jest planowanie zarządzania zasobami przedsiębiorstwa. Dzięki swojej modułowej budowie systemy ERP kompleksowo łączą ze sobą różne obszary działalności firmy, co w efekcie pozwala na zoptymalizowanie zachodzących w niej procesów.

System Wapro ERP oferuje swoim użytkownikom pełną gamę modułów współpracujących ze sobą na wspólnej bazie danych – dzięki temu firma może działać jeszcze efektywniej!

Oferta oprogramowania Wapro ERP

Wapro ERP to pełna gama modułów – programów, które mogą być dowolnie ze sobą łączone, aby odpowiadać potrzebom firmy.

Programy dostępne w ramach Wapro ERP:

 • Wapro Mag – sprzedaż i magazyn
 • Wapro On-line – aplikacje w chmurze
 • Wapro Mobile – rozwiązania dla mobilnej firmy
 • Wapro Aukcje – prowadzenie aukcji internetowych
 • Wapro B2C – sklep internetowy
 • Wapro B2B – platforma biznesowa
 • Wapro Fakturka – wystawianie faktur
 • Wapro Fakir – finanse i księgowość
 • Wapro Kaper – księga podatkowa
 • Wapro Best – środki trwałe
 • Wapro Gang – kadry i płace
 • Wapro JPK – Jednolity Plik Kontrolny
 • Wapro PPK 365 – Pracownicze Plany Kapitałowe
 • Wapro Analizy – prowadzenie analiz wielowymiarowych
 • Wapro iBusiness – prowadzenie analiz mobilnych

Dostępne są także dodatkowe moduły poszerzające możliwości programów Wapro ERP.

Dostawca oprogramowania Wapro ERP – firma Asseco oferuje je także w specjalnych pakietach dedykowanych dla różnych odbiorców, na przykład dla mikro i małych firm, dla firm średnich i bardziej wymagających klientów, dla firm chcących korzystać z oprogramowania w chmurze czy też dla jednostek budżetowych.

W związku z tym dobór odpowiedniego oprogramowania Wapro jest bardzo prosty – w razie rozbudowy firmy można także w dowolnym momencie dokupić dodatkowe moduły, aby uzyskać potrzebne funkcjonalności. To powoduje, że system Wapro ERP stanowi skuteczną odpowiedź na potrzeby wielu firm w sektorze MŚP!

Ile kosztuje oprogramowanie Wapro ERP?

Oprogramowanie Wapro wyróżnia się nie tylko szeroką gamą praktycznych funkcjonalności, ale również korzystnymi dla klientów cenami.

Koszt zakupu oprogramowania do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów, kadr i płac, fakturowania czy magazynowania to wydatek od 150-300 złotych za jedno stanowisko. Większym kosztem jest zakup oprogramowania do finansów i księgowości – to już koszt powyżej 1000 złotych za jedno stanowisko.

Koszty zakupu programów w ramach Wapro ERP zależne są od wybranego wariantu. Warianty różnią się pomiędzy sobą zakresem dostępnych funkcji, dlatego można dostosować je do potrzeb konkretnej firmy.

Systemy informatyczne Wapro można zakupić u autoryzowanych partnerów firmy Asseco. W mieście Warszawa usługi w tym zakresie oferuje firma ITCenter, która zapewnia swoim klientom dostęp do pełnej gamy modułów Wapro ERP wraz z profesjonalnym wdrożeniem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here