Dbasz o zdrowie swoje i swojej rodziny? Wiesz, że prawidłowa dieta to podstawa zdrowia? Szukasz nie tylko pysznych, ale i zdrowych produktów, które możesz dać swoim dzieciom, nie obawiając się o ich samopoczucie? Jeśli odpowiedziałeś „TAK” na te pytania, to czas poznać Okręgową Spółdzielnię Mleczarską „Krasnystaw”, która oferuje wysokiej jakości produkty mleczne.

Spółdzielnia mleczarska, czyli dokładnie co to jest i jak działa?

Spółdzielnia mleczarska to zakład przetwórczy mleka. Spółdzielnia skupuje mleko od producentów rolnych (hodowców krów mlecznych) i następnie je przetwarza. Jest ważnym instrumentem rozwoju rynku mleka, bo oprócz przetwórstwa mleka, spółdzielnia prowadzi także liczne inicjatywy na rzecz gospodarstw rolnych producentów mleka.

Jedną z takich spółdzielni jest Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska „Krasnystaw”, która istnieje już od ponad 100 lat i jest jedną z największych w województwie lubelskim. Zatrudnia około 600 pracowników i przetwarza rocznie ok. 160 milionów litrów mleka. Spółdzielnia chlubi się szerokim spektrum produktów z mleka, które mają wybitne walory smakowe i właściwości prozdrowotne.

Nabiał, pokarm ważny dla zdrowia

Dlaczego nabiał jest tak ważny dla ludzkiego zdrowia? Otóż jest to źródło niezbędnych składników odżywczych, w tym pełnowartościowego białka, które zawiera wszystkie niezbędne aminokwasy, witaminy i minerały. Wapń zawarty w produktach mlecznych jest przyswajany w 80%, dzięki czemu nabiał stoi w tym samym rzędzie co inne tzw. „super foods”. Nabiał to super pożywienie dla każdego, w każdym wieku i co najważniejsze – to produkty tanie i dostępne dla każdego.

Produkty Okręgowej Spółdzielnie Mleczarskiej „Krasnystaw”

W ofercie OSM „Krasnystaw” znajdziesz taki zakres produktów, że każdy wybierze coś dla siebie i za każdym razem będzie to przysłowiowy strzał w 10-tkę! Pyszne jogurty naturalne oraz smakowe, kefiry, maślanki, mleko zsiadłe i oczywiście świeże, śmietany, serki różnego typu – każdy z tych produktów znajdziecie w wielu różnych wariantach. Chociażby jogurty występują w wariantach: deserowym, smoothie, pitny, naturalny. Produkty OSM „Krasnystaw” to nabiałowy zawrót głowy! A wszystko to możesz zobaczyć na stronie https://www.krasnystaw.eu/pl.

Jeśli dbasz o zdrowie swoje i swojej rodziny, to wiesz, że w Waszej diecie nie może zabraknąć produktów nabiałowych. Ważne, żeby wybierać te, które są naprawdę dobre i sprawdzone. OSM „Krasnystaw” gwarantuje, że zachwycisz się nie tylko wspaniałym smakiem produktów, ale odczujesz również ich pozytywne oddziaływanie na swój organizm. Przekonaj się i przy najbliższych zakupach sięgnij po pyszny nabiał marki „Krasnystaw” – każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here